Europa Świat Wiadomości

Gala postępu i tolerancji – MTV

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na tegorocznej gali MTV przyznano gender-neutralną nagrodę, statuetkę, dla „Najlepszego Aktora Filmowego”. Nagrodę otrzymała Emma Watson, która była odtwórczynią roli Belli, w najnowszej produkcji studia Walta Disneya, pt. Piękna i Bestia.  Nagrodę wręczyła Asiia Kate Dillon określającej się mianem „gender-neutralnej nie-binarnej performerki”.

Film Piękna i Bestia zawierał jawne wątki homoseksualne, o czym wspominała laureatka – Jestem bardzo dumna, że wzięłam udział w filmie, który celebruje różnorodność, radość, piśmiennictwo, poczucie przynależności i miłość taką, jakiej każdy chce. 

Emma Watson od dawna zaangażowana jest we wspieranie akcji na rzecz organizacji homoseksualistów i feministek. Przy odbieraniu nagrody postanowiła się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie swojego stanu psychicznego – To pierwsza w historii nagroda, która nie rozdziela nominowanych na kategorie płci, a więc coś, co my postrzegamy jako bycie człowiekiem  – powiedziała Watson.

Komentarz Redakcji: Telewizję i gale MTV, często oglądają ludzie bardzo młodzi, gender – nagroda to kolejna próba demoralizowania młodzieży przez zagraniczne stacje telewizyjne. Propagowanie rozwiązłości, homoseksualizmu, pseudo tolerancji, hedonizmu i wszelkich antywartości jest tam na porządku dziennym.

 

Źródło: pch24

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!