Polska Wiadomości

Franek Sterczewski atakuje Donalda Tuska?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak donoszą media, Tusk spotkał się w ostatnim czasie z posłami robiącymi happeningi na granicy – Michałem Szczerbą i Dariuszem Jońskim – donosiły również, że czeka go także rozmowa z Frankiem Sterczewskim, o którym ostatnio było najgłośniej. Młody poseł w rozmowie z Interią komentował buńczucznie: “Nie mogę doczekać się spotkania”.

Interia postanowiła “u źródła” dowiedzieć się, czy spotkanie rzeczywiście jest planowane.

Żeby zweryfikować informację o domniemanym oficjalnym spotkaniu, o które miał zabiegać bezpośrednio Sterczewski, zwróciliśmy się do jednego z bliskich współpracowników Donalda Tuska. – Szef ma mnóstwo spotkań, ale o takim nie słyszałem – przekazał nasz rozmówca.

– podaje Interia. Portal spytał też bezpośrednio w sekretariacie byłego premiera – redaktorzy usłyszeli, że w kalendarzu Tuska nie ma spotkania, ani nawet prośby o spotkanie ze strony Sterczewskiego.

Sprawa ma jednak ciąg dalszy, ponieważ młody poseł w rozmowie z Dariuszem Grzędzińskim z Wprost, najwyraźniej nawiązując do sprawy “kalendarza”, mówi:

– Otrzymałem wiadomość, że przewodniczący znajdzie więcej czasu po sobotniej konwencji. Czekam zatem na okienko w jego kalendarzu.

Czego oczekuje po spotkaniu Sterczewski?

– Przede wszystkim chciałbym lepiej poznać przewodniczącego jako człowieka. Znam go, tak jak wiele osób, głównie z działalności publicznej, z mediów, ale tylko raz w życiu miałem przyjemność rozmawiać przez chwilę na żywo, kiedy pojawił się na posiedzeniu klubu

Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!