Wiadomości

Francuski podręcznik do edukacji seksualnej “promuje” białe kobiety mające dzieci z Arabami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nathan to jeden z nielicznych wydawców we Francji, który korzysta z kontraktów rządowych, więc jego książki są czytane przez niemal wszystkie francuskie dzieci będące w wieku szkolnym.

Właśnie Nathan opublikował podręcznik do edukacji seksualnej zatytułowany „Jak robić dzieci?”. 32-stronicowa książka, przeznaczona dla dzieci w wieku od lat pięciu wzwyż, trafi do francuskich przedszkoli prowadzonych przez państwo. Korzystać z niej będą miliony dzieci.

Książka odpowiada na pytania w rodzaju: „Jak to jest być zakochanym?” czy „Co to znaczy kochać się?”. Jako typowy przykład książka przedstawia mieszaną rasowo parę – z białą kobietą i mężczyzną o wyglądzie arabskim, która przewija się na kolejnych stronach, aby pomóc dzieciom zrozumieć, „jak się robi dzieci”.

Warto zadać sobie pytanie, dlaczego zawsze w tego rodzaju podręcznikach występują migranci uprawiający seks z białymi kobietami? Nigdy nie znajdziemy tam kobiety z chustką, która spotyka się z białym mężczyzną, nie mówiąc o tym, by uprawiała z nim seks.

Tę samą tendencję można zaobserwować w analogicznych kampaniach szwedzkich, które również ukazują migrantów uprawiających seks z białymi kobietami. Nie inaczej jest w Polsce, o czym pisaliśmy niedawno:

Podręcznik dla zerówki narzędziem lewackiej indoktrynacji

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!