Emmanuel Macron
Europa Wiadomości

Francuscy kibice bronią ludzi i mienia przed agresją murzynów i arabów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie ustają zamieszki we Francji, wywołane przez agresywnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Francuscy kibice bronią ludzi i mienia przed agresją barbarzyńskich murzynów i arabów. W sytuacji bierności i/lub nieudolności służb mundurowych, które nie mają odwagi dać skutecznego odporu szalejącej dziczy, do akcji musieli wkroczyć kibice lokalnych drużyn piłkarskich.

Na poniższym nagraniu widzimy przemarsz jednej z takich grup.

 

Według najnowszego raportu francuskiego MSW, w nocy z soboty na niedzielę francuskie służby zatrzymały 719 osób, a 45 policjantów i żandarmów zostało rannych – w porównaniu do 79 poprzedniej nocy. W niedzielę MSW ponownie zmobilizowało 45 tys. policjantów do tłumienia nocnych zamieszek na przedmieściach francuskich miast.

Według informacji wp.pl po pięciu nocach zamieszek na przedmieściach francuskich miast sąd w Evry pod Paryżem skazał dwóch uczestników zamieszek na karę czterech miesięcy więzienia w zawieszeniu, 140 godzin prac społecznych oraz obowiązek odbycia kursu obywatelskiego.

NASZ KOMENTARZ: Kary dla agresywnej dziczy są śmiesznie małe w porównaniu ze skalą zniszczeń, jakich się dopuściła. Odbycie jakiegoś “kursu obywatelskiego” to oczywista kpina ze zdrowego rozsądku, gdyż doskonale wiemy, że ci ludzie gardzą “laickimi zasadami republiki”, wierząc wyłącznie w prawo szariatu. Co do kibiców – miejmy nadzieję, że nie chodzi im o szukanie pretekstu do bójek, ale realną obronę swojej ojczyzny przed buntem barbarzyńców.

Polecamy również: Donald Tusk atakuje imigrantów, PiS ich broni. Dyzmokracja w pigułce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!