Europa Wiadomości

Francja: W Disneylandzie odbędzie się impreza promująca środowiska LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal pch24.pl w czerwcu w paryskim Disneylandzie odbędzie się homoseksualne „wydarzenie” (event) pod nazwą „Magiczna Duma”. To nawiązanie do homoseksualnych dni dumy. Tak znaczące zaangażowanie się firmy po stronie homoseksualnej rewolucji jest bezprecedensowe.

„Przeżywaj swoje najlepsze życie i świeć radością różnorodności na Magicznej Dumie (Magical Pride) 1 czerwca 2019 roku. Ubierz się jak marzenie, poczuj się bajecznie i doświadczaj Walt Disney Studios Park jak nigdy wcześniej – głośnego, dumnego i żywego na wszystkie kolory tęczy” – czytamy na stronie paryskiego Disneylandu.

Podczas niemoralnej imprezy w paryskim Disney Studios Park odbędzie się przyjęcie taneczne oraz parada. W rozmowie z NBC rzecznik Disneya podkreślił wartość idei równości i różnorodności dla firmy.

Chociaż media donoszą, że organizacje LGBT organizowały w rozsianych po świecie Disneylandach rozmaite wydarzenia, to oficjalny „event” związany z „dumą gejowską” odbędzie się tam po raz pierwszy. Jak podaje portal Life Site News, pomimo różnych ukłonów Disneya na rzecz homoseksualistów, firma była krytykowana za zbyt niską reprezentację homoseksualistów w jej filmach. Z drugiej strony sceptycyzm wobec korporacji wyrażali również działacze prorodzinni – z odmiennych przyczyn.

Kultura i jej przekazywanie przez największe firmy stanowi niezwykle istotny element wpływania na całe społeczeństwa. Można to czynić za pomocą obrazu, dźwięku czy innych, często niebezpośrednich form wywierania wpływu. Dotyczy to szczególnie firm czy instytucji wpływających na postawy najmłodszych. Aktywiści homoseksualni doskonale zdają sobie z tego sprawę. Podobnie jak Włodzimierz Lenin, który uznał kino za potencjalnie najpotężniejszy nośnik rewolucji.

Jak się okazuje niedługo nie będzie już miejsce, w którym dzieci mogłyby być wolne od homopropagandy.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!