Europa Wiadomości

Francja: Ojciec napadniętego chłopaka doprowadził sprawców na policję i… został przez nich oskarżony o porwanie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podae portal wp.pl  Lyonie, w centrum miasta, napadnięto 17- latka i okradziono go z ubrania. Sprawców odnalazł ojciec, który zawiózł napastników na komisariat. Policja oskarżyła go o porwanie a złodzieje zostali wypuszczeni do domu- podaje lyoncapitale.fr.

Francuskie media podają informacje o absurdalnej sytuacji, która wydarzyła się w Lyonie. Dwóch mężczyzn w centrum miasta napadło na 17-latka, zmuszając go do rozebrania się i oddania wszystkich rzeczy jakie przy sobie posiadał. Nastolatek po powrocie do domu opowiedział o całym zajściu ojcu, który zawiadomił policję. Policyjne śledztwo okazało się bezskuteczne i nie wykryto sprawców.

Ojciec poszkodowanego chłopaka postanowił „działać na własną rękę”. Po kilku dniach, mężczyzna wraz z kolegami, ustalił tożsamość napastników. Po zatrzymaniu 17 i 18- latka postanowił odwieźć ich osobiście na komisariat. Ku zdumieniu wszystkich, zarzuty zostały postawione nie złodziejom, a ojcu poszkodowanego i jego kolegom.

Ojciec napadniętego chłopaka oraz pozostali mężczyźni, którzy uczestniczyli w zatrzymaniu nastolatków, zostali oskarżeni o porwanie i zastosowanie przemocy. Natomiast sprawcy kradzieży zostali wypuszczeni do domu.

Czy można sobie wyobrazić bardziej absurdalną sytuacje? Piszcie w komentarzach.

Źródło: wp,pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!