Europa Wiadomości

Francja: Imigrant zamordował Żydówkę ale zdaniem sądu nie można go karać bo przed zbrodnią… palił marihuanę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal eurosilam.pl 26-letni imigrant, który zamordował dwa lata temu swoją żydowską sąsiadkę, nie będzie odpowiadał przed sądem, ponieważ palił marihuanę i był niepoczytalny, zdecydował francuski sędzia. 66-letnia Sarah Halimi została w swoim mieszkaniu w nocy zadźgana nożem przez napastnika krzyczącego „Allahu akbar”, a następnie zrzucona z trzeciego piętra, co miało sugerować samobójstwo.

Morderca, Kobili Traore, nie miał żadnej historii choroby psychicznej i pierwsza obserwacja psychiatryczna, wykazała, że jest poczytalny i może odpowiadać przed sądem. Wówczas sędzia prowadzący sprawę – i decydujący, czy przesłać ją do sądu – skierował Traore na powtórne badania psychiatryczne, w których orzeczono, że z powodu palenia marihuany nie odpowiada za swoje czyny. Sędzia zdecydował, że procesu nie będzie a teraz ma podjąć decyzję co do dalszych losów mordercy: leczenie psychiatryczne, odwyk czy uwolnienie.

Dwa lata temu Traore spotykając córkę zamordowanej na klatce schodowej nazwał ją „brudną Żydówką”. W czasie przesłuchania po zatrzymaniu powiedział, że morderstwo kazał mu popełnić Koran. (g)

Jak to skomentujecie?

Źródło; euroislam.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!