Świat Wiadomości

Firma Apple nachalnie narzuca swoim klientom promocję homoseksualizmu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Najpierw usunięcie z kalendarza w urządzeniach mobilnych chrześcijańskich świąt Wielkiej Nocy, co było działaniem zamierzonym, a teraz promocja „małżeństw” homoseksualnych. Firma Apple wytacza kolejne działa w walce o „postęp” oraz nowy, oparty na lewicowych (anty)wartościach świat.

Najnowsza reklama nosi tytuł „Pierwszy taniec” i została stworzona przez australijski oddział firmy Apple. W spocie promującym najnowszy produkt amerykańskiej korporacji promowane są tzw. małżeństwa jednopłciowe. W efekcie na ekranie nie widzimy ani jednego małżeństwa kobiety i mężczyzny, a jedynie „małżeństwa” homoseksualne.

Reklama australijskiego oddziału Apple to pokłosie przyjętych pod koniec 2017 roku przez tamtejszy rząd przepisów legalizujących „małżeństwa” homoseksualne. Przeciwko nowemu prawu zagłosowało jedynie czterech australijskich parlamentarzystów. Mało tego: ustawa, w zorganizowanym przed jej uchwaleniem referendum, została poparta przez 61,4 proc. Australijczyków.

Australia jest 24 krajem na świecie, w którym związek przewrotnie zwany „małżeństwem” mogą zawrzeć osoby tej samej płci.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!