Polska Wiadomości

Feministki ogłosiły obrzydliwy konkurs fotograficzny pt. “Aborcja w kadrze Polska XXI w.”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Feministyczna organizacja „Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny Federa” ogłosiła właśnie konkurs fotograficzny „Aborcja w kadrze Polska XXI w.”.

Pokażcie nam, jak kobiety w Polsce radzą sobie dzisiaj z restrykcyjną ustawą. Jak wygląda przerwanie ciąży dziś? W końcu rok w rok i według ostrożnych szacunków ciążę przerywa jakieś 150 tysięcy z nas! Pokażcie nam, jak to się stało, że coś tak normalnego stało się w Polsce zupełnie nienormalne – czytamy w opisie przygotowanym przez organizację.

Początkowo mogłoby się wydawać, że wspomniany konkurs to tylko prowokacja mająca wywołać „dyskusję”, jednak okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Organizacja przygotowała nawet nagrody pieniężne, da trzech najlepszych fotografów, którzy „najlepiej” uchwycą w kadrze zabójstwo nienarodzonego dziecka.

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze 3 prace nagrodzone: I miejsce – 3000 zł; II miejsce – 2000 zł; III miejsce – 1000 zł – piszą organizatorzy.

Co oczywiste, tego rodzaju przedsięwzięcie nie może odbyć się bez patronów medialnych, którzy nagłośnią samą ideę konkursu, jak również poinformują o zwycięzcach. W tym przypadku, jak można się było tego spodziewać, oficjalnym patronem jest portal Oko.Press znany przede wszystkim ze skrajnie lewicowych treści oraz wsparcia dla wszelkich inicjatyw feministek oraz środowisk LGBT.

Cóż, trzeba przyznać, że Adolf Hitler i jego koledzy byliby zapewne dumni, że ktoś wpadł na tak „genialny” pomysł, inicjatywy „społeczno-kulturalnej”.

To już się ociera o prokuraturę. Obrzydliwe…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!