Wiadomości

Fanatyczni zwolennicy ideologii LGBT na wojnie z religią i zdrowym rozsądkiem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kiedy psychologią para się osoba, która ma elementarny problem z percepcją rzeczywistości i do tego wciska ludziom ideologiczny bełkot, to należy stwierdzić, że sprawy zaszły już stanowczo za daleko. Niejaki Dominik Haak jest oburzony, że na lekcjach religii dzieci uczą się, że „człowiek rodzi się jako kobieta albo mężczyzna”.

Dominik Haak kwestionuje owo stwierdzenie, że „człowiek rodzi się jako kobieta albo mężczyzna”, bowiem – jak twierdzi – „w ramach płci biologicznej występuje różnorodność, osoby o zróżnicowanych cechach płciowych nazywamy interpłciowymi”. Przyznacie, że aż strach zasięgać u kogoś takiego porady psychologicznej, nie mówiąc już o powierzeniu mu dziecka…

To kolejny przykład, że dla fanatycznych wyznawców ideologii LGBT stanowi ona po prostu religię, która w ich mniemaniu winna wyprzeć chrześcijaństwo. Przy tym zdają się oni całkowicie ignorować otaczającą rzeczywistość. jest pewne, że takie osoby winny być trzymane z dale od dzieci, by nie robiły im wody z mózgu. Zresztą poczytajcie sami, co takiego napisał na facebooku Dominik Haak:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!