Wiadomości

Facebook, Instagram i WhatsApp nie działają. Wielka awaria internetowych gigantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Użytkownicy zgłaszają problemy na Facebooku, WhatsAppie i Instagramie. Najwięcej osób zgłasza problemy ze stroną internetową Facebooka, znacznie mniej z aplikacją — wynika z informacji platformy downdetector.pl. Problemy związane z aplikacją zgłaszają również Polacy, którzy korzystają z tych usług.

Jak podaje portal Independent.com nie działają wszystkie aplikacje związane z konsorcjum Marka Zuckenberga. Na WhatsAppie nie docierają wiadomości. Na Instagramie nie da się dodać story oraz relacji. Według strony internetowej downdetector.pl problemy zaczęły miały zacząć się ok. 16.44.

Jak informuje DownDetector, w ciągu zaledwie kilkunastu minut pojawiło się ponad 50 tys. zgłoszeń awarii. Najwięcej doniesień dotyczy strony głównej, która przestała działać dla większości osób. Niektórzy nie mogą zaś zalogować się na swoje konto.

Serwis Facebook potwierdził występowanie sporych problemów ze swoimi usługami za pomocą konta na Twitterze. Platforma potwierdziła, że można nie uzyskać dostępu do ich aplikacji, jednak pracuje nad tym, by jak najszybciej wszystko wróciło do normy.

/onet.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!