Wiadomości

Eksplozja koło dworca kolejowego w Londynie. W okolicy wybuchł pożar

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Doszło do dużej eksplozji w pobliżu stacji Elephant and Castle w południowym Londynie. W okolicy wybuchł pożar. Palą się samochody w garażach w pobliżu dworca kolejowego – donosi brytyjska straż pożarna. Na razie nie ma doniesień o osobach poszkodowanych.

Naoczni świadkowie donoszą, że usłyszeli potężny wybuch. W sieci pojawiło się nagranie ze zdarzenia, na którym widać potężną kulę ognia. Rzecznik londyńskiej straży pożarnej powiedział w rozmowie z portalem Independent, że cztery samochody zapaliły się w garażach w pobliżu dworca kolejowego.

W akcji ratunkowej na miejscu znajduje się 10 wozów strażackich i ponad 70 strażaków. Na miejsce wysłane zostały ambulanse, ale na razie nie ma doniesień o osobach poszkodowanych. Straż pożarna wezwała mieszkańców do zamknięcia wszystkich okien i drzwi oraz omijania terenu.

– Jesteśmy świadomi poważnego pożaru w rejonie Elephant and Castle i jesteśmy w kontakcie z londyńską strażą pożarną, która jest na miejscu zdarzenia – pisze serwis Southwark Council.

/onet.pl, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!