Wiadomości

Edyta Górniak odpowiada na falę krytyki i kłóci się z księdzem o duszę człowieka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Edyta Górniak znowu wywołała wielkie zamieszanie! Piosenkarka wystąpiła jako prelegentka na wydarzeniu pod nazwą “XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022”. Według relacji mediów ogłosiła m.in., że “wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”. Dodała, że nie każdy, kto wygląda na człowieka, ma duszę. Za te słowa oberwało jej się od księdza Janusza Koplewskiego. Edyta Górniak postanowiła odpowiedzieć na zalewającą Internet i prasę falę krytyki.

Edyta Górniak pojawiła się na wydarzeniu pod nazwą “XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022”. Wystąpiła tam przed publicznością, ale nie śpiewała, a przemawiała. Jej słowa zacytowała “Gazeta Lubuska”.

– Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to – mówiła piosenkarka. – Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia. To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka – wieszczyła Edyta Górniak. Piosenkarka dodała też, że “wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”.

“Cieszę się, że moja wypowiedź wywołała dyskusje. To zdecydowanie potwierdza, że podjęłam ważne zagadnienia. Prędzej czy później i tak spotkanie z historią Naszego Świata jest nieuniknione. I jest absolutnym priorytetem w procesie właściwego rozpoznania siebie, swojego miejsca i zadania we Wszechświecie. To konieczny proces ewolucyjny dla WSZYSTKICH istnień, bez którego nie zamkniemy rozpadającej się (nareszcie) Epoki konsumpcjonizmu i nie utworzymy Nowej Epoki, już nazwanej przez najwyżej Światłych – Złotą Erą. Nawet jeśli na razie to mniejszość populacji jest gotowa na poszerzenie swojej wiedzy i percepcji w zakresie wszelkim, a nie tylko pozostanie w ramach wyznaczonych i narzuconych przez edukację szkolną – proces i tak już ruszył i NIC tego nie zatrzyma – zaczęła swój wpis w sieci Edyta Górniak.

– Przecież to są czyste głupoty. Każdy człowiek składa się z duszy i ciała – wszystkie nasze marzenia, zdolności, predyspozycje, uczucia mają wymiar duchowy. Dopiero śmierć odłącza duszę od ciała, no proste jak drut. Jak można powiedzieć, że ktoś nie ma duszy? Jak nie ma duszy i ma samo ciało, to znaczy, że jest w grobie. (…) Wypowiedzi takie, że nie każdy człowiek ma duszę, trzeba traktować jako głupotę i to wszystko – powiedział ostro ksiądz Koplewski. – A to, że nie każdy człowiek tę duszę ma? To ktoś mogę sobie mieć ewentualnie chorą duszę, ale to nie oznacza przecież, że jej nie ma! To do czego byliby nam na świecie potrzebni wszyscy psychologowie, jeśli nie do leczenia poranionej duszy? – zapytał duchowny.

“W odpowiedzi na wypowiedź ks. Koplewskiego – mam dla Niego smutną wiadomość. Z całą pewnością muszę potwierdzić, iż niestety nie każda istota, która wygląda jak Człowiek, ma Duszę. Temat ten jest ukrywany w historii i jest mocno złożony, więc dla rozpoznania jego najprostszego fragmentu stawiam pytanie – Skąd wzięło się określenie uznane przez Kościół i używane w kazaniach jako pouczenie i przestroga: “Zaprzedałeś Duszę diabłu”? Czy posługa Księży Egzorcystów nie służy odzyskiwaniu straconej Duszy w Człowieku, kiedy ma on tzw. podpięcia demoniczne i kiedy zniewolony Człowiek kierowany jest do czynów haniebnych, nie godnych Człowieka, bo nie kieruje nim świadomość pierwotna, czyli połączenie ze Świętym Źródłem – Bogiem, które to połączenie dostępne jest wyłącznie dla Duszy? Czy to nie Dusza od wieków stanowi Najwyższą walutę, o którą toczą się handle we wszystkich zakamarkach Naszej Ziemi? Wiele razy stawiałam pytanie: Co to jest ta Dusza, że walczy o nią i Bóg i diabeł? Antychryst nie walczyłby o nią, gdyby ją miał. To zaledwie jeden z wątków, który poruszyłam podczas Harmonii Kosmosu” – odpowiedziała szczegółowa Edyta Górniak w swoim wpisie na Facebooku.

“Z ciekawością przeczytam wyjaśnienie księdza Koplewskiego i jeśli zmienię zdanie, to to przyznam. Nie mogę utożsamić się z księdzem także w zakresie wypowiedzi, że człowiek to tylko ciało i Dusza. To zbyt maksymalne uproszczenie. To tak jakby powiedzieć, że chleb to tylko woda, mąka i droższe. Nie powstałby jednak, gdyby nie był poddany procesowi. Człowiek, to Istota także biologiczno-chemiczno-elektro- magnetyczna. Wielu, jak choćby ks.prof. Włodzimierz Sedlak potwierdził to wiele lat temu…Prawdę mówiąc jestem bardzo szczęśliwa, że poruszamy temat Duszy, zamiast wielu próżnych tematów, które wylewają się zewsząd. Pozdrawiam wszystkich Świetlistych i świadomych, ale także tych, którzy mają uczulenie na Światło :))) LoVe ❤️” – zakończyła swój wpis Edyta.

/se.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!