Polska Wiadomości

Dzisiaj rusza losowanie nagród dla osób zaszczepionych…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal emdianarodowe.com wdrugim losowaniu nagród dla osób zaszczepionych do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Wziąć udział w loterii mogą osoby zarejestrowane od 12 do 18 lipca.

Pierwszy raz takie nagrody można było wygrać 14 lipca. Teraz podobne losowania będą się odbywać co tydzień aż do końca września. Informacja o wygranej zostanie przekazana telefonicznie. Losowanie loterii szczepionkowej jest elementem rządowej akcji szczepień mającym na celu nakłonienie Polaków do przyjęcia preparatu przeciw COVID-19.

Oprócz nagród tygodniowych, w loterii są także nagrody natychmiastowe, miesięczne oraz nagroda finałowa.

Co 500. osoba biorąca udział w loterii wygra 200 zł, a co 2000. grający – 500 zł. Z kolei podczas każdego z 3 losowań miesięcznych można wygrać dwie wygrane w wysokości 100 000 zł oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk). Losowanie finałowe odbędzie się 6 października. Uczestnicy loterii zagrają wówczas o dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także o dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Jak informował Totalizator Sportowy (TS), zwycięzcy nagród codziennych (natychmiastowych) są o tym informowani przez organizatora, czyli TS – wiadomością SMS. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii otrzymują SMS bezpośrednio z PKO BP. Będzie on zawierał kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu; wygraną można podjąć z bankomatów banku lub odebrać w każdej jego placówce.

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu wyśle do laureatów SMS, w którym zwycięzcy otrzymają link do formularza z oświadczeniem niezbędnym do przekazania nagrody. Ponadto wyniki losowań można znaleźć na stronie internetowej loterii.

Co wy na to?

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!