Polska Wiadomości

Dziennikarz Gwiazdy Śmierci nawołuje do Majdanu w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dziennikarz Gazety Wyborczej-  Wojciech Maziarski wezwał do przygotowania Majdanu w Polsce, wpis o takiej treści umieścił na swoim koncie w portalu społecznościowym Facebook:

“Czas protestów dobiega końca. Pora myśleć o przygotowaniach do majdanu.
Ta władza musi zostać czym prędzej obalona. Strajk generalny, blokady w miastach i na drogach, powszechny bunt – każda metoda bez użycia fizycznej przemocy jest dopuszczalna i pożądana.
To już nie przelewki – projekt, który wypichcili, podporządkowuje sądy Ziobrze. Pomysł tak jawnego i bezczelnego złamania konstytucji, pozbawia władzę legitymacji i zwalnia obywateli z obowiązku podporządkowania się jej decyzjom i zarządzeniom.
To już nie demokratycznie wyłoniona władza państwa prawa, lecz banda przestępców, którzy powinni trafić za kratki.”

Czyżby redaktorowi Maziarskiemu realnie zaczął doskwierać spadek sprzedaży GW i wycofanie się spółek skarbu państwa z finansowania (poprzez płatne reklamy) Gwiazdy Śmierci? Wiemy dobrze, czym były motywowane wszelkie majdany, czy “arabskie wiosny ludów” i jak się dla danego kraju skończyły. Dla wielu ludzi, Polska ma być krajem kolonialnym, podporządkowanym obcemu interesowi, a najlepiej gdyby jakiś międzynarodowy szeryf wkroczył do nas z wojskami, w celu ratowania demokracji i wolności słowa.

 

źródło: Facebook.

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!