Polska Wiadomości

Dziennikarka Newsweeka: “Grodzki to jest nikt”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
– Najważniejsze już padło. “Oddam mandat i wejdzie ktoś z PSLu”. Na Nowogrodzką dotarło? Czy pan Mejza ma powtórzyć? – skomentowała dzisiejszą konferencję prasową Łukasza Mejzy dziennikarka Newsweeka Dominika Długosz.

– Mejza Mejzą a co tam u Grodzkiego? Jak długo będzie chował się za immunitetem?

– zapytał jeden z internautów

– Boże jakie to prymitywne jest. Mejza proszę pana rządzi a Grodzki to jest nikt. Czy to jest w miarę jasne?

– stwierdziła ku ogólnemu zaskoczeniu Dominika Długosz

Według mediów firma Łukasza Mejzy miała się specjalizować w kosztownym leczeniu nowatorskimi metodami chorych m.in. na raka, Alzheimera, Parkinsona. Terapie te uznawane są jednak za niesprawdzone i niebezpieczne.

Mateusz Morawiecki zapowiedział przeanalizowanie sytuacji a kwestia miała też być przedmiotem dyskusji podczas spotkania klubu parlamentarnego PiS, choć posłowie partii zaprzeczali takim informacjom

Mejza zasiada w Sejmie od marca tego roku, kiedy objął mandat po zmarłej posłance KP-PSL Jolancie Fedak. Po wejściu do Sejmu Mejza nie przystąpił do klubu Koalicji Polskiej-PSL i pozostał niezrzeszony. Wiceministrem sportu jest od października, z rekomendacji Partii Republikańskiej.

W sprawie Tomasza grodzkiego toczy się śledztwo ws. ew. korupcji. Obywatele czekają na zniesienie/ rezygnację z immunitetu Marszałka Senatu od 262 dni wg. tzw. “Licznika Grodzkiego” Niezależnej.

 

Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!