Wiadomości

Dwa morderstwa w Wielkopolsce. Trwa policyjna obława za sprawcą

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Późnym popołudniem, w środę 29 marca doszło do dwóch morderstw w Wielkopolsce, najpierw w Muchocinie pod Międzychodem, a potem w Międzychodzie.

Do tragicznych zdarzeń doszło w środę 29 marca w godzinach popołudniowych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że młody mężczyzna miał zamordować najpierw innego mężczyznę, a potem kobietę. Trwają poszukiwania zabójcy.

Młody mężczyzna miał wejść do jednego z mieszkań w bloku w Muchocinie pod Międzychodem i tam zabić nożem innego mężczyznę. Następnie podpalił mieszkanie i uciekł ukradzionym samochodem. Sam fakt pożaru potwierdza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie.

– Dostaliśmy wezwanie do pożaru w jednym z z mieszkań w Międzychodzie. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów JRG Międzychodzie, OSP Międzychód, OSP Kamionna i OSP Łowyń. Na miejsce przyjechał także zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie, bryg. Roman Grzebieta. Po ugaszeniu pożaru nasze działania się zakończyły – mówi st. kpt. Krzysztof Grześkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!