Wiadomości

Dorota Wellman w ogniu krytyki. Chodzi o rozmowę w “Dzień Dobry TVN”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W dzisiejszym wydaniu “Dzień dobry TVN” Dorota Wellman i Marcin Prokop przeprowadzili rozmowę z Piotrem Kraśko. Internauci nie zostawili suchej nitki na dziennikarce.

Po długiej nieobecności w mediach Piotr Kraśko pojawił się w “Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz mówił m.in. o wyroku oraz problemach zdrowotnych.

Pod koniec września w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce odbyło się posiedzenie ws. Piotra Kraśki, oskarżonego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie o prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień. Prokuratura wnioskowała o skazanie dziennikarza TVN bez przeprowadzenia rozprawy. Sąd, uznając winę Kraśki, skazał go na karę grzywny w wysokości 100 tys. zł i zobowiązał go do opłacenia kosztów postępowania sądowego.

Po zakończeniu sobotniego odcinka “Dzień Dobry TVN” na oficjalnym instagramowym profilu programu zaroiło się od negatywnych komentarzy. Wielu widzów otwarcie skrytykowało zachowanie prowadzących:

Końcówka naprawdę bardzo niemiła w wykonaniu P. Doroty rozumiem wszystko ale mogła zdecydowanie inaczej poprowadzić rozmowę czy zakończyć

Zachowanie Pani Doroty na końcu programu to jakiś skandal i to sformułowanie na końcu: „grzeczny chłopczyk”…

Pani Doroto ten koniec byl malo elegancki I okazala Pani brak szacunku

Słabo wyszło…

Stacja idzie w dół

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!