Świat Wiadomości

Donald Trump zapowiedział swój udział w wyborach prezydenckich

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Donald Trump zamierza ponownie objąć fotel prezydenta USA. Były prezydent ujawnił, kogo widziałby jako kandydata na wiceprezydenta.

Donald Trump udzielił przełomowego wywiadu stacji Fox Business. Były prezydent nie tylko potwierdził, że zamierza ponownie ubiegać się o najważniejszy urząd, ale wskazał też, kogo widziałby jako wiceprezydenta.

„Sondaże pokazują, że wszyscy tego chcą. W stu procentach myślę o starcie i myślę, że odniesiemy duży sukces” – oświadczył Trump. Natomiast były prezydent wskazał, że rozważa gubernatora Florydy Rona DeSantisa jako kandydata na wiceprezydenta.

Jednocześnie Trump podkreślił w trakcie wywiadu, że „gdyby nie jego administracja, nie pojawiłaby się szczepionka przeciw COVID-19”.

Co ciekawe, Trump już wcześniej sugerował, że zdecyduje się na kolejną walkę w wyborach. Taka sugestia pojawiła się w marcu, gdy Trump udzielił pierwszego oficjalnego przemówienia po odejściu z urzędu.

„Rozpoczęta przez nas niesamowita przygoda jest daleka od zakończenia” – oświadczył wówczas miliarder.

Podczas wywiadu dla Fox Business, Trump został zapytany o przemowę Joe Bidena w Kongresie oraz jego dokonania w trakcie 100 dni kadencji. Były prezydent odniósł się krytycznie do działań Bidena w polityce zagranicznej (m.in. chodziło o politykę wobec Chin) oraz polityki migracyjnej nowej administracji.

Co wy na to?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!