Wiadomości

Donald Trump zapewnia, że nie założy nowej partii

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie zakładam nowej partii – zapewnił w niedzielę, w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu po odejściu z urzędu, były prezydent USA Donald Trump. Powiedział, że być może zdecyduje się kandydować w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

„Rozpoczęta przez nas niesamowita przygoda jest daleka od zakończenia” – powiedział Donald Trump na dorocznej konferencji środowisk konserwatywnych CPAC (Conservative Political Action Conference), która w tym roku odbywa się w Orlando na Florydzie.

„Nasz ruch dumnych, ciężko pracujących amerykańskich patriotów dopiero się zaczyna i na końcu wygramy” – dodał Donald Trump w wystąpieniu przypominającym te kampanijne.

Polityk, który w styczniu opuścił najwyższy urząd w państwie, zapewnił, że nie ma w planach założenia nowej partii. Informacje o tym, że ma taki zamiar nazwał „fake newsem”.

„Mamy Partię Republikańską. Będzie zjednoczona i silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nie zakładam nowego ugrupowania” – mówił przy wiwatach swoich zwolenników miliarder z Nowego Jorku.

Jednocześnie Donald Trump zasugerował, że być może zdecyduje się kandydować w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

„Kto wie, być może nawet zdecyduję się pokonać ich po raz trzeci” – powiedział.

/Radio Maryja/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!