Świat Wiadomości

Donald Trump zamierza wejść na rynek mediów społecznościowych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.com Donald Trump został zablokowany przez największe platformy mediów społecznościowych jeszcze jako prezydent USA. Teraz miliarder zastanawia się ponoć nad stworzeniem własnej odpowiedzi na Facebooka i Twittera.

Według Jasona Millera, który pracował jako starszy doradca byłego prezydenta Donalda Trumpa, były prezydent rozważa uruchomienie własnej platformy mediów społecznościowych w najbliższej przyszłości po tym, jak został praktycznie wykluczony z Internetu.

– Spodziewam się, że zobaczymy prezydenta ponownie w mediach społecznościowych – powiedział Miller. – Niezależnie od tego, czy chodzi o dołączenie do istniejącej platformy, czy stworzenie nowej platformy, istnieje wiele różnych opcji i wiele różnych spotkań, które odbyły na tym froncie. Nic nie jest w tej sprawie nieuchronne – dodał.

Platforma według Millera miałaby nazywać się „Trumper” albo jakoś w tym stylu. – Bądźcie czujni – powiedział były współpracownik Trumpa.

Platforma Trumpa byłaby nadzieją również dla polskich wolnościowców. Facebook i Twitter ograniczają polskiej prawicy zasięgi, a platformy mediów społecznościowych, które dotąd powstały w naszym kraju były raczej żartem. Tymczasem były prezydent, miliarder Trump, ma środki aby stworzyć poważną odpowiedź dla największych graczy na rynku.

Czu Zuckerberg powinien się już bać?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!