Wiadomości

Donald Trump ogłosił rozpoczęcie swojej kampanii prezydenckiej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Donald Trump ogłosił oficjalnie rozpoczęcie swojej kampanii o reelekcję na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Trump zadeklarował ponowny start w wyborach podczas wiecu w Orlando na Florydzie, na który przybył wraz ze swoją żoną Melanią.

– Oficjalnie rozpoczynam kampanię o reelekcję w 2020 roku – powiedział Trump podczas przemówienia przed 20-tysięcznym tłumem swoich zwolenników w Amway Center w Orlando. Przypomniał przy tym slogan „Make America great again”, który był głównym hasłem wyborczym jego poprzedniej kampanii przed wyborami w 2016 roku.

– Osiągnęliśmy więcej niż jakikolwiek inny prezydent w ciągu pierwszych 2,5 roku prezydentury i w okolicznościach, z którymi żaden prezydent nie miał do czynienia wcześniej – przekonywał podczas wiecu.

Przy okazji Donald Trump w ostrych słowach zaatakował Demokratów, którym zarzucił „sianie nienawiści” i chęć „zniszczenia Stanów Zjednoczonych”. – Nasi radykalni przeciwnicy demokratyczni kierują się nienawiścią, uprzedzeniami i wściekłością. Chcą nas zniszczyć i chcą zniszczyć nasz kraj. To jest nie do przyjęcia, to się nie stanie – mówił prezydent.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!