Polska Wiadomości

Do biur poselskich Grzegorza Brauna wysłano informację o podłożeniu bomby

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com w poniedziałek przed południem do biur poselskich Grzegorza Brauna wysłano informację o podłożeniu bomb. Treść zawierała również groźby kierowane do posła Konfederacji i jego najbliższych.

Alarm bombowy ogłoszono w biurach Brauna w Rzeszowie, Krośnie i Nisku.

„W niedziele do biur poselskich Posła Konfederacji Grzegorza Brauna przesłany został mail z groźbami i informacją o podłożeniu bomby. Policja została powiadomiona i dokonała sprawdzenia biur w Rzeszowie i Krośnie – na szczęście nic nie znaleziono” – napisał w mediach społecznościowych Ryszard Skotniczny, członek Inicjatywy Sanockiej.

„Potwierdzam i uzupełniam: podłożenie ładunku wybuchowego, zgodnie z przewidywaniami, policja natychmiast fachowo wykluczyła, ponieważ jednak anonimowy szubrawiec swe pogróżki adresuje również do moich najbliższych, złożyłem stosowne zawiadomienie z wnioskiem o ściganie” – dodał na Twitterze Grzegorz Braun.

Wiadomość do Brauna i jego współpracowników zatytułowano „Ładunek wybuchowy w biurze poselskim”.

„W biurze Poselskim na ul.Słowackiego 8 w Rzeszowie umieściliśmy ładunek wybuchowy na bazie trotylu, domowej roboty; który wkrótce wybuchnie. Zdechniesz Braun, je***y nazisto. Brutalnie zgwałcimy ci też twoją żone, a następnie ją zatłuczemy na śmierć łomem. Ładunek jest pokryty specjalną substancją, która utrudnia wykrycie ładunku przez psy policyjne. Więc możesz katolu je***y dzwonić na policje, nic nie znajdą. Zdechniesz faszysto. To nie jest żart. Zresztą niedługo się o tym przekonasz” – taką wiadomość wysłano do Brauna.

Małe psy głośno szczekają…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!