Wiadomości

“Dmowski zostaje” – na ulice Warszawy trafiły ruchome bilbordy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na ulice warszawskich miast wyjechały mobilne bilbordy z hasłem “Dmowski zostaje”. To reakcja na próby odebrania rondu w centrum Warszawy imienia jednego z ojców polskiej niepodległości.

“W ramach kampanii #DmowskiZostaje od dziś po Warszawie jeżdżą mobilne billboardy. To reakcja Rot Marszu Niepodległości na inicjatywę zmiany nazwy ronda w centrum stolicy” pisze na twitterze Tomasz Kalinowski.

Mobilne bilbordy to inicjatywa Rot Marszu Niepodległości. Jest to już kolejna inicjatywa środowisk narodowych, które bronią Ronda Dmowskiego przed działaniami skrajnie lewicowych środowisk i wspierających ich władz Warszawy.

Środowiska narodowe zorganizowały już kilka akcji w obronie upamiętnienia Romana Dmowskiego w Warszawie. Na Pałacu Kultury i nauki oraz na warszawskim ratuszu wyświetlono napis “Dmowski Zostaje”. Akcja w obronie jednego z architektów polskiej niepodległości jest odpowiedzią na przegłosowanie przez Radę Miasta Warszawy petycji skrajnie lewicowych środowisk domagających się zmiany nazwy Ronda Dmowskiego na Rondo Praw Kobiet.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!