Wiadomości

Dlaczego teraz jak nigdy wcześniej warto wspierać Magna Polonia?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szanowni Państwo!

Od początku istnienia projektu Magna Polonia opieraliśmy się na wsparciu świadomych Polaków, którzy rozumieją, jak istotne jest, aby rozwijała się niezależna prasa i media, aby ukazywały się książki, które przekazują coś więcej niż memy internetowe. Nasza inicjatywa zawsze była i będzie niezależna od różnych ośrodków finansowych i politycznych, od wpływu skorumpowanych i przegniłych moralnie partii.

Za tę niezależność płacimy bardzo wysoką cenę: odebrano nam liczne narzędzia, dzięki którym mogliśmy konkurować na równych warunkach rynkowych. Ponieważ dzisiaj sprzedaż internetowa opiera się w dużej mierze na reklamie, a te zostały nam skutecznie ograniczone, podobnie zresztą jak możliwość przyjmowania płatności za pośrednictwem PayPal — w ten sposób odcięto nas od naszych rodaków mieszkających poza granicami Polski. Nie mówiąc już o drastycznym ograniczaniu naszych wpisów na Facebooku. Próby ekonomicznego zniszczenia Magna Polonia nie powiodły się, ale niestety mocno nadszarpnęły nasz budżet, przez co rozwijanie projektu stało się bardzo trudne. Mimo tego przez ten czas udało nam się wyłonić kilka talentów, wydać kilkadziesiąt książek i ponad 30 numerów Magna Polonia.

Tak jak przewidywałem kilka miesięcy temu, obecnie sytuacja jest jeszcze gorsza. Wielu naszych rodaków cierpi ekonomicznie, ze względu na kryzys, wzrost cen, rosnącą inflację. W naszym przypadku borykamy się ze wzrostem cen na poziomie nawet ponad 100%. Takie niestety są fakty.

Jednakże! Kryzys kiedyś się skończy, kurz wojenny opadnie, chciałbym, aby i tę zawieruchę przetrwała Fundacja Magna Polonia. Mam nadzieję, że rozumieją Państwo, że w obecnych czasach istotnie ideowych, narodowych i katolickich przedsięwzięć jest ważniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ jeśli zginie duch narodu, jeżeli zostaniemy wyzuci z tożsamości, to Polska i Polacy będą tylko wydmuszkami, a do tego niestety jest już bardzo blisko.

Jak Państwo zapewne wiecie, nie możemy liczyć na to, że otrzymamy jakąkolwiek dotację państwową, Czasopismo Magna Polonia jest również całkowicie wolne od reklam… abyśmy mogli dalej istnieć i rozwijać się jest nam potrzebne Państwa wsparcie.

Dzięki Bogu! Istnieje spore grono naszych rodaków, którzy co miesiąc, solidarnie wspierają nas swoimi pieniędzmi, za co jestem bardzo wdzięczny (listę darczyńców publikujemy TUTAJ), natomiast proszę również tych z Państwa, którzy tego nie robią, a jednocześnie uważają, że tego typu inicjatywy są potrzebne o wsparcie, nawet drobne i symboliczne. Tylko tak będziemy mogli wyjść obronną ręką z obecnego kryzysu, a po jego ustaniu rozbudować nasz projekt. W tym miesiącu potrzebujemy niestety 22 189 złotych, obecnie zebraliśmy dopiero 3108,69 zł co stanowi zaledwie 14% całej kwoty.

Tę kwotę moglibyśmy zebrać z udziałem tylko 400 Polaków, którzy zdecydowaliby się wpłacić 50 złotych.

O ile to tylko możliwe i o ile uważają Państwo, że warto proszę o dobrowolne wsparcie:

Nie bądź obojętny, bez TWOJEGO wsparcia nie będziemy mogli istnieć i rozwijać się.

 

DZIĘKUJEMY!

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!