Felietony

Dlaczego Europa powinna zostać zasiedlona przez ludność z Bliskiego Wschodu?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Organizacja Współpracy Islamskiej (OIC), która zrzesza 57 państw, stwierdziła w przyjętej deklaracji, że Europejczycy potrzebują masowej imigracji z krajów muzułmańskich, bo inaczej nie będzie miał kto pracować na ich emerytury.

Opisując, „rosnącą” imigrację ze świata muzułmańskiego, skutkiem której „każdy wygrywa”, dyrektor ds. Informacji i komunikacji organizacji Maha Akeel powiedziała, że Europa musi dążyć do „odmłodzenia się” poprzez otwarcie drzwi dla ubogich z całego świata – zwłaszcza że kontynent nosi imię po „syryjskiej matce”.

Akeel, wypowiadając się w imieniu organizacji, która uważa się „za zbiorowy głos świata muzułmańskiego”, nie zgadza się z opinią, iż masowa imigracja spoza kontynentu jest „zupełnie obca Europie”.

„Imigracja do Europy i migracje wewnątrz Europy są starsze niż sama nazwa Europy. W mitologii greckiej kobieta, od której pochodzi nazwa kontynentu, Europa, pochodziła z Fenicji, starożytnej cywilizacji obejmującej dzisiejszą Syrię i Liban” – powiedziała.

“Kontynent nazwany na cześć syryjskiej matki może odmłodzić się poprzez przyjęcie jej potomków (i innych), którzy są głodni bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i dobrobytu” – stwierdziła Akeel.

Akeel oskarża europejskie partie prawicowe o „okłamywanie własnych społeczeństw”, gdy ostrzegają przed masową imigracją z trzeciego świata, twierdząc, że „badania prowadzone w różnych krajach” pokazują, że zjawisko to niesie ze sobą wyłącznie pozytywne skutki.

„Sukces Europy w drugiej połowie XX wieku był możliwy dzięki imigrantom, a w XXI wieku nie będzie inaczej” – argumentowała, twierdząc, że masowa migracja jest „jedynym możliwym sposobem” na „utrzymanie starzejącej się populacji” Europy.

Wskazując na prognozy świadczące o starzeniu się kontynentu, które to zjawisko doprowadzi do „kolosalnego spadku PKB”, Akeel pisze, że „ambicje skrajnej prawicy do przekształcenia Europy w twierdzę”, która zamyka się na imigrantów, spowolniłyby tempo wzrostu gospodarczego na kontynencie, doprowadziłyby do stagnacji, z której Europa nie otrząsnęłaby się przez dziesięciolecia.

/breitbart.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!