Wiadomości

Diler chciał sprzedać narkotyki policjantom. Pomylił ich z innymi osobami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sytuacja, która miała miejsce na ulicach Gdyni była jedną z tych, która w funkcjonariuszach wywołuje zdumienie, ponieważ 22 latek pomylił ich z osobami zainteresowanymi kupnem narkotyków. Trafił na 3 miesiące do aresztu, grozi mu teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzili w ubiegły weekend działania na terenie Gdyni. Ich zadanie koncentrowało się na potwierdzeniu informacji, że 22 letni gdynianin związany ze środowiskiem pseudokibiców, zajmuje się handlem narkotykami. Nie było to dla nich trudne, ponieważ mężczyzna, którego obserwowali sam zaoferował im swój „produkt” – woreczek z zawartością suszu roślinnego, myląc ich ze swoimi klientami.

22 latek w momencie poinformowania go, że ma do czynienia z policjantami był zaskoczony i od razu przekazał im posiadane substancje. Funkcjonariusze pojechali z mężczyzną do jego mieszkania, w którym również zabezpieczyli worek z zawartością blisko 220 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe, ponadto gotówkę w kwocie blisko 2,3 tys. zł.

Na podstawie zebranych przez policjantów dowodów sąd, na wniosek prokuratura, aresztował podejrzanego 22 latka na okres 3 miesięcy. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!