Wiadomości

Dariusz Matecki: Marta Lempart powinna siedzieć w więzieniu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szczeciński radny Solidarnej Polski Dariusz Matecki uważa, że liderka Strajku Kobiet powinna siedzieć w więzieniu. “Co do tego nie mam żadnych wątpliwości” – stwierdził Matecki.

“Gdyby jakikolwiek konserwatysta prowadzący manifestację nawoływał do palenia i niszczenia meczetów, czy synagog – dzień później czekałby w areszcie na wyrok” – tłumaczy na twitterze szczeciński radny.

“Lempart dalej chodzi na protesty i łamie prawo. Tuż po wiecu Donalda Tuska znieważyła strażników granicznych nazywając ich mordercami. Jako Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 226 § 1 Kodeksu karnego – poinformował Dariusz Matecki.

Pytanie, czy jej miejsce jest w więzieniu, czy raczej w psychiatryku. Tak czy inaczej – powinna ona znaleźć się w miejscu odosobnienia. Jej ostatnie występy na imprezie antyniepodległościowej zorganizowanej przez Donalda Tuska wskazują, że powinno to nastąpić jak najszybciej…

– Wszyscy wiemy, co się dzieje od paru tygodni na granicy prawda? Co się dzieje? Straż Graniczna robi z ludźmi to, co może najgorszego. Wyrzuca ich z powrotem na Białoruś. Co my na to? Wypier***, Straż Graniczna! Przyjdziemy po was, jeśli będzie taka potrzeba – darła się Lempart.

– Polska będzie świecka, że nie będziemy mieli w mundurach morderców, którzy wyrzucają dzieci do lasów, że aborcja będzie legalna. To wszystko będzie i jesteśmy na drodze do tego – wyrzuciła z siebie.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!