Świat Wiadomości

Czy uda się zablokować homoseksualną propagandę, która toczy produkcje Disney’a?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
W internecie trwa zbiórka podpisów pod petycją w sprawie homoseksualnych wątków w bajkach wytwórni Disney’a.

Pod petycją podpisało się ponad 64 tysiące osób.

Sprawa dotyczy serialu “Andi Mack” emitowanego na kanale Disney Channel. Jeden z bohaterów informuje swoich szkolnych kolegów,  że jest gejem. Pozostali uczniowie nie mają z tym problemu, część oklaskuje odważne wyznanie swojego kolegi.

“Żyjemy w czasach, gdy Rodzice nie mogą już swobodnie pozwolić dzieciom na oglądanie bajek bez wcześniejszego upewnienia się, że nie zawierają one groźnych dla nich treści. Niektórzy Rodzice całkowicie rezygnują z pokazywania dzieciom bajek, żeby uniknąć związanych z tym zagrożeń” – piszą autorzy petycji.

“Jest rozczarowujące, że wielka wytwórnia filmów dla dzieci, Disney, pozwoliła sobie na homoseksualną propagandę na swoim kanale Disney Channel” – dodają.

“Inny niepokojący epizod miał miejsce w przypadku animowanego serialu “Star Butterfly kontra siły zła”. Miała tam miejsca scena pocałunku dwóch mężczyzn, z których jeden był przebrany za księżniczkę” – argumentują dalej pomysłodawcy akcji.

“Liczymy na to, że międzynarodowy sprzeciw rodziców i wszystkich zatroskanych o los dzieci, będzie ważnym sygnałem ostrzegawczym dla tej wytwórni i ograniczy ideologizowanie jej produkcji w przyszłości” – apelują organizatorzy.

Źródło: rp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!