Polska Wiadomości

Czy organizator gejowskich przyjęć w Brukseli jest poszukiwany przez polską policję?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.com pojawiają się informacje, że Dawid Manzheley, który organizował seksualne orgie w Brukseli jest doktorantem z Izraela. Niewykluczone, że jest też poszukiwany w Polsce i figuruje w policyjnych kartotekach.

Zaczęło się od tego, że policja zrobiła nalot na nielegalne z powodu obostrzeń sanitarnych w Brukseli sex party.

Okazało się, że w homoseksualnej orgii uczestniczą też europosłowie. Europoseł i wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Węgier József Szájer, który usiłował uciec z imprezki po rynnie, wyleciał już z Fideszu. Zrezygnował też z mandatu.

Onet opublikował rozmowę z mężczyzną przedstawiającym się jako David Manzheley i organizator tej orgii. Podobno pochodzi z Wadowic i jest poszukiwany przez policję. Sugerował, że w jego orgiach brali też udział eurodeputowani z Polski, w tym z PiS.

Jak podaje portal TVP Info, Dawid Manzheley ma 36 lat. Według Onetu to jednak 29-latek.

Policja z Wadowic mówi, że „z posiadanych informacji wynika, że może to być ta sama osoba, ale nie mamy 100-procentowej pewności”. Zdjęcie, które zamieścił Onet wskazuje, że może to być ten sam człowiek. Dawid Manzheley jest poszukiwany od czerwca 2019 r.

Belgijska prokuratura potwierdziła, że zakazane przyjęcie odbywało się w ub. tygodniu w piwnicy baru przy Rue des Pierres w centrum Brukseli. Dziennik „La Derniere Heure” dodał, że wśród uczestników miało być kilku dyplomatów i węgierski polityk Fideszu. Na „imprezce” nie było polityków z Polski.

Postać organizatora wydaje się tu dość najciekawsza. Jak podaje Adam Gwiazda, Manzheley to doktorant uniwersytetu w Tel Awiwie i autor takich prac jak „Różne paradygmaty dyskryminacji Żydów i osób LGBTQ w państwie polskim” czy „Dyskryminacja i antysemityzm w polskich sądach”.

W jednym z komentarzy pada nawet pytanie – czy to Mosad? Wydaje się, że to raczej „gejowska międzynarodówka”.

Co wy na to?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!