Wiadomości

Czy Europie potrzebna jest nowa krucjata – zaproszenie na spotkanie z red. Witoldem Gadowskim w Kudowie Zdroju

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka oraz Urząd Miasta Kudowa Zdrój zapraszają na Spotkanie autorskie z redaktorem Witoldem Gadowskim, którego tematem przewodnim będzie odpowiedź na pytanie: CZY EUROPIE POTRZEBNA JEST NOWA KRUCJATA?

Witold Gadowski to znany i uznany dziennikarz, reżyser filmów dokumentalnych publicysta i komentator polityczny. To niezależny twórca, dziennikarz śledczy, redaktor Radia Wnet, korespondent wojenny w czasie konfliktu na Bałkanach, znawca i demaskator religii i fundamentalizmu Islamu, Wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Człowiek mediów, który na mediach zna się jak mało kto, człowiek odważny i bezkompromisowy i dlatego jest pomijany przez media mainstreamu, ze szkodą dla tych mediów oczywiście.

Nie znaczy to jednak, że głos Witolda Gadowskiego nie liczy się w debacie publicznej i nie jest słyszany. Jest jak najbardziej, bo Gadowskiego cytują i na Gadowskiego się powołują. Jego cotygodniowe Komentarze Tygodnia mają stałą wielotysięczną widownię, a na Komentarze Witolda Gadowskiego się po prostu czeka.

Outsider polskich mediów ponownie odwiedzi Ziemię Kłodzką, bo ma tutaj jak zawsze wiernych widzów, słuchaczy i czytelników.

Zapraszamy zatem wszystkich, dla których ważna jest wolność słowa i odpowiedzialność za słowo, kto chce posłuchać faktów i prawdy, a nie propagandy. Witold Gadowski mówi jak jest i ten głos jest dzisiaj głosem sumienia polskich patriotów, dla których Polska – Ojczyzna nasza to wielka rzecz!

SPOTKANIE odbędzie się w Kudowie Zdroju, w dniu 20 maja 2018r w Klubie Seniora, ul. Zdrojowa 27, początek godz.17:00

W trakcie Spotkania będzie można kupić książki autorstwa Witolda Gadowskiego i egzemplarze Pisma Magna Polonia. To wyjątkowa okazja – bo to publicystyka i prasa na najwyższym poziomie, i do tego wciąż niedostępna sieciach sprzedaży książek i prasy na terenie kraju.

Spotkanie z Gadowskim, to najlepszy sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!