Świat Wiadomości

Członkowie ISIS zmusili kobietę do zjedzenia własnego syna?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poziom zbydlęcenia prezentowany przez szaleńców z tzw. Państwa Islamskiego wszedł na zupełnie nowy poziom. W jednym z telewizyjnych wywiadów, który został udzielony egipskiej telewizji, iracka posłanka opowiedziała, jakie straszne rzeczy robi ISIS ze swoimi niewolnicami. Jedną kobietę zmusili do zjedzenia swojego dziecka.

Posłanka opowiedziała o tym, jak brutalne jest ISIS w Iraku. Tamtejsza grupa porywa kobiety i dzieci robiąc z nich później seksualne niewolnice. Podczas wywiadu dla egipskiej telewizji Vian Dakhill opowiedziała kilka wstrząsających historii.

– Jedna z kobiet, którą odbiliśmy z rąk ISIS powiedziała, że była przetrzymywana w piwnicy bez jedzenia i picia przez trzy dni. Po tym czasie porywacze przynieśli jej do jedzenia ryż z mięsem. Porwana zjadła to bez zastanowienie, ponieważ była bardzo głodna. – mówiła posłanka.

Niestety później kobieta dowiedziała się czegoś strasznego.

– Kiedy skończyła jeść, terroryści powiedzieli jej: “Ugotowaliśmy twojego jednorocznego syna, którego od ciebie zabraliśmy. To jest właśnie to, co zjadłaś” – dokończyła Dakhill.

Po tej historii nawet prowadzący musiał przerwać rozmowę, ponieważ nie wytrzymał i rozpłakał się.

Irakijka postanowiła jednak mówić dalej, ale już o innych przypadkach. Opowiedziała historię dziewczyny, którą terroryści zgwałcili na śmierć.

– Jej młodsza siostra, która miała zaledwie 10 lat została zgwałcona na śmierć na oczach jej ojca i sióstr. Miała tylko 10 lat – mówiła wstrząśnięta posłanka

Źródło: tygodniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!