Felietony

Częstochowski artysta, znany jako Stopa, nie zwalnia tempa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Częstochowski artysta Stopa, który swoją twórczością, opartą na wartościach Bóg, Honor, Ojczyzna przekazuje polskiemu społeczeństwu zapomnianą, a często zakłamywaną prawdę historyczną, nie zwalnia tempa kolejnymi premierami.

Twórca takich utworów jak: 44 (gdzie wystąpił najstarszy polski powstaniec warszawski – płk. Kazimierz Klimczak. Utwór ten dostępny na kanale Magna Polonia w tłumaczeniu na angielski: https://www.youtube.com/watch?v=5wJ8sy7pJ04 ); Obrona Grodna, czy utworu poświęconego jedynemu polskiemu nocnemu dywizjonowi myśliwskiemu 307 Lwowskiemu w połowie lipca w rocznicę kulminacyjnej akcji ludobójstwa dokonanego przez UPA na bezbronnej ludności polskiej opublikował utwór pt. Od Chmielnickiego do Bandery, nad którym patronat objął Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego i Stowarzyszenie Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu.

Obecnie trwają prace nad utworem poświęconym zwycięstwu polskiego oręża nad bolszewicką hordą, które nasi żołnierze odnieśli idąc w bój pod sztandarem Maryi Królowej Korony Polskiej. Portal Magna Polonia obejmuje patronatem medialny to wydarzenie. Już dziś możemy powiedzieć, że utwór poprzedzi wypowiedź kolejnego niezłomnego człowieka w walce o prawdę historyczną.

Wszystkich, którzy mają możliwość zachęcamy do wsparcia finansowego tego projektu:

https://zrzutka.pl/pw4szw

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!