Wiadomości

Czescy pedofile chcą uznania ich za kolejną „mniejszość seksualną”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po raz szósty osoby o skłonnościach pedofilskich wzięły udział w manifestacji środowisk LGBT+ „Prague Pride”. Czescy pedofile cieszą się ze zmiany stosunku do nich policji, która niedawno ich zatrzymywała, a teraz już chroni. Za to w relacjach prasowych obrońców rodziny i wiary określa się mianem „ekstremistów” – informuje portal pch24.pl.

W czasie sobotniego zgromadzenia na praskim placu Wacława nad osobami z środowisk LGBT pojawił się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli, co opublikował m.in. czeski portal „Novinky.cz”. Do środowisk LGBT+ tym razem dołączyli również członkowie i sympatycy organizacji „Ceskoslovenska pedofilna komunita”, którzy już po raz szósty w czasie praskiej parady chcą zwrócić uwagę na środowiska pedofilów, które żądają większej tolerancji dla siebie.

Pedofile chcą zaakceptowania ich skłonności i zakwalifikowania ich do kategorii „mniejszości seksualnych”. W trakcie parady rozdawali cztery wersje ulotek, którymi chcieli uświadamiać przybyłych i widzów o swoich problemach. Dwie wersje ulotek adresowane były do członków pedofilskiej społeczności, dwie pozostałe do osób wspierających ich środowisko.

Więcej:
https://www.pch24.pl/czescy-pedofile-chca-uznania-ich-jako-kolejna-mniejszosc-seksualna-pch,70202,i.html

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!