Wiadomości

Czekacie na Nowego Supermana? To doczekacie się… tęczowego superbohatera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– 9 listopada życie Jona Kenta, Supermana Ziemi i syna Clarka Kenta i Lois Lane, obiera nowy, śmiały kierunek… – zakomunikowało wydawnictwo DC Comics. W najnowszej części Jon zakocha się w różowowłosym Jayu Nakamurze. Partner superbohatera pojawił się już w trzeciej serii komiksu, jednak dopiero teraz zaiskrzy między obojgiem. „Chemia” między nimi pojawi się w sytuacji, gdy Supermana “psychicznie i fizycznie wypali próba ocalenia każdego, kogo się da”.

– Pomysł zastąpienia Clarka Kenta kolejnym białym hetero zbawicielem wydawał się straconą szansą. Nowy Superman musi stawić czoła nowym wyzwaniom – prawdziwym problemom, z którymi będzie ścierał się jako jeden z najpotężniejszych ludzi na świecie – stwierdził Taylor, odnosząc się do biseksualnej relacji Supermana.

– Zawsze mówiłem, że każdy potrzebuje bohaterów i każdy zasługuje na to, by zobaczyć siebie w bohaterach. Jestem bardzo wdzięczny DC i Warner Bros, że poparli ten pomysł – dodał grafik.

Dodajmy, że Nowy Superman będzie “bardzo zaangażowany w walkę z niesprawiedliwością społeczną, zmianami klimatycznymi oraz kryzysem uchodźczym”.

/fakt.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!