Świat Wiadomości

Czarnoskóry opiekun do dzieci zamordował swojego rocznego podopiecznego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal medianarodowe.com 24-letni, czarnoskóry opiekun do dzieci zamordował swojego rocznego podopiecznego. Mężczyzna miał „zdenerwować się”, że dziecko podarło poduszkę.

Marvin Rex Lake z El Paso został oskarżony o morderstwo. Czarnoskóry opiekun do dzieci zamordował swojego rocznego podopiecznego. Ofiarą szału był Ahren Joshua DeHart, którego rodzice zostawili pod opieką mężczyzny. Opiekun jednak wpadł w szał i zabił dziecko, gdyż to zniszczyło poduszkę. Policji powiedział z kolei, iż „nie zranił” chłopca w głowę, a jedynie „spowodował obrażenia wewnętrzne”.

Czarnoskóry opiekun spowodował liczne obrażenia na ciele ofiary. Ustalono, iż roczny chłopiec miał m.in. pękniętą czaszkę. Sekcja wykazała ponadto, że chłopiec doznał uszkodzenia mózgu i krwotoku w płucach. Policja z El Paso w Teksasie twierdzi, iż mężczyzna zarzekał się że nie wiedział, w jakich okolicznościach chłopiec został ranny. Dopiero po pewnym czasie przyznał się, iż zastosował na dziecku „ruchy zapaśnicze” po tym, jak Ahren rozerwał poduszkę. Mężczyzna przyznał, iż był w gniewie oraz że „nie znał swojej siły”.

Oprócz „zajmowania się” Joshuą, czarnoskóry opiekun miał zajmować się również dwójką innych dzieci, gdy ich matki były w pracy. Policja twierdzi, że one również odniosły obrażenia. Opiekun zadzwonił do matki Ahrena po skatowaniu go, mówiąc, iż chłopiec „zwymiotował coś czerwonego”. Kobieta wróciła do domu wkrótce przed północą. Jej syn już nie reagował. Ahren zmarł 16 kwietnia, po kilku dniach podtrzymywania życia w szpitalu. Rodzice chłopca są w szoku. „Nigdy w życiu nie sądziłam, że ja, moja rodzina, 20-letni nowożeńcy z prawie rocznym dzieckiem będziemy musieli coś takiego przeżyć” – przekazał mediom wujek ofiary. Marvin pozostaje w więzieniu bez możliwości wyjścia za kaucją.

I jak tu nie popierać kary śmierci?

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!