Wiadomości

Cuda nad urną w USA? Ze 138 tys. przeliczonych głosów ani jeden nie padł na Trumpa!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Przed chwilą informowaliśmy, że Joe Biden w stanie Michigan ma przewagę ponad 10 tysięcy głosów, co czyni go faworytem wyścigu prezydenckiego. Wcześniej informowaliśmy z kolei, że po podliczeniu blisko 4,3 mln głosów Trump prowadził tam z przewag przeszło 200 tysięcy głosów.

Nie byłoby to może aż takie dziwne, jako że zaczęły spływać głosy z Detroit, gdzie spodziewano się przewagi Bidena, ale w międzyczasie wybuchła wielka awantura. Komentatorzy zwrócili bowiem uwagę, że w jednym momencie pojawiło się po stronie Bidena przeszło 138 tysięcy głosów i ani jeden na Trumpa, co wzbudziło podejrzenia, iż doszło do fałszerwstwa…

Uzupełnienie

Wkrótce poinformowano, że doszło do pomyłki i że wynik Bidena zostanie skorygowany o ok. 100.000 głosów, ale to bynajmniej nie uspokoiło nastrojów. Donald Trump oraz jego współpracownicy i zwolennicy są przekonani, że dochodzi do fałszerstw na ogromną skalę. Sztab wyborczy urzędującego prezydenta zażądał wstrzymania liczenia głosów w stanach Michigan i Pensylwania oraz powtórnego przeliczenia głosów w stanie Wisconsin.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!