Wiadomości

Córka Wojciecha Olszańskiego zagra w nowym sezonie “Wiedźmina”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Michalina Olszańska (30 l.) dołączyła do obsady 3. sezonu serialu “Wiedźmin”. Aktorka występowała wcześniej w takich filmach jak: “Córki Dancingu”, “Miasto 44”, czy “Ja, Olga Hepnarova” – informuje portal pomponik.pl.

Michalina Olszańska ma wcielić się w jedną z czarodziejek w 3. sezonie. Jak twierdzi portal, dotychczas wielu widzów zarzucało produkcji, że w serialu nie pojawia się zbyt wielu Polaków, a jak wiadomo, autorem historii Wiedźmina jest polski pisarz Andrzej Sapkowski.

Przypomnijmy, że dotychczas polską gwiazdą, która wystąpiła w “Wiedźminie”, był Maciej Musiał, który pojawił się w 1. sezonie jako Sir Lazo. Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu w Longcross Studios w Wielkiej Brytanii. Część zdjęć z najnowszego sezonu była nagrywana również w Południowej Walii.

Michalina Olszańska urodziła się w 1992 roku i jest córką Agnieszki Fatygi i Wojciecha Olszańskiego. Od najmłodszych lat ćwiczyła grę na skrzypcach, ukończyła również szkołę muzyczną. Gdy miała zaledwie 15 lat wydała swoją pierwszą powieść. Na ekranie debiutowała w “Barwach szczęścia”, później pojawiała się w m.in. w “1983”, “Na Wspólnej”, “Jack Strong”, “Ja, Olga Hepnarova”.

Czytaj więcej:
https://pomponik.pl/plotki/news-michalina-olszanska-dolacza-do-obsady-wiedzmina-w-kogo-wciel,nId,6137272#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!