Polska Świat Wiadomości

Coraz więcej informacji w sprawie śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

TVP Info przeprowadziło rozmowe z poprzednikiem poszukiwanego rezydenta biura Rainbow Tours w Hurghadzie Mahmouda K. Stwierdził on, że nie uważa by Magdalena Żuk mogła popełnić samobójstwo.

Z kolei Radio Zet cytuje też wypowiedzi dwóch kobiet na temat Mahmouda K.

– Ok 4 lat temu pojechaliśmy z mężem do Egiptu. Oczywiście ja jako blondynka szybko zorientowałam się ze wzbudzam zainteresowanie u ” tubylców”. Jednego wieczoru mąż źle się poczuł i po kolacji został w pokoju ja poszłam do baru gdzie znaliśmy się już ze wszystkimi barmanami. Zwłaszcza jeden był ” naszym przyjacielem i przewodnikiem” po starym mieście. I własnie tego wieczoru po może drugim drinki nagle poczułam się bardzo źle tzn czułam że zaraz zemdleje. Ponieważ jestem silną osobą postanowiłam że pójdę do toalety żeby nie upaść przy barze. W toalecie doszłam troszkę do siebie. Jakoś zabrałam wtedy ze sobą tel i mąż chyba wiedziony przeczuciem zszedł do baru kiedy mnie nie znalazł zadzwonił gdzie jestem mowie mu ze nagle zrobiło mi się słabo i jestem w toalecie ale nie mam siły wyjść. Przyszedł po mnie a ja kazałam od razu się zaprowadzić do pokoju. Nie mam pewności czy to były środki odurzające ale mogę gdybać ze barmani mieli plan – informuje pierwsza z nich.

– Ja znam tego typa. Byłam rok temu na wakacjach w mars alam z chłopakiem i jego rodziną. W popołudniowym czasie wyszłam sama do ośrodka, gdzie wyłącznie było wifi żeby połączyć się z najbliższymi. Kiedy siedziałam przy stoliku podszedł do mnie mówiąc po polsku, udawał grzecznego i dużo mnie wypytywał skąd jestem i z kim jestem. Zapewne „mydlenie oczu”. Jednak zorientowałam się ze jest tak przesadnie miły wróciłam do pokoju rezygnując z dalszego czatowania z rodziną. Nie widziałam go już później. On znalazł mnie na fb, kiedy nie przyjęłam go do znajomych dostałam wiadomości od niego z moimi zdjęciami z tego dnia kiedy siedziałam z nim przy stoliku. Przerażona już w Polsce zablokowałam go po tych wiadomościach – pisze druga.

Źródło: tvp.info.pl/Radio Zet/ dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!