Wiadomości

Ciężki bywa los celebrytek, o czym przekonała się Paulina Młynarska, która niedawno “wyszła przed szereg”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Są kreowane na autorytety, choć przeważnie niewiele tak naprawdę mają do powiedzenia. Ważne, by mówiły to, czego się od nich oczekuje. Chodzi o celebrytki, ale też to samo można powiedzieć o celebrytach. Paulina Młynarska niedawno w jednym z felietonów wyznała, że zmarły reżyser Andrzej Wajda zmusił ją do grania nago sceny erotycznej, gdy miała 14 lat. I oto Onet zrezygnował ze współpracy z nią „z powodów budżetowych”.

„Kochane czytelniczki, drodzy czytelnicy! Właśnie mnie poinformowano, że z powodów budżetowych Onet rezygnuje z moich felietonów. Dziękuję czytelniczkom i czytelnikom, a także redakcji Onet za tych 5 lat. ❤️ To był dla mnie zaszczyt, że poświęcali mi Państwo swój czas” – napisała na facebooku Młynarska.

„Wczoraj długo rozmawiałam z przyjaciółką, która jest obecnie wybitną publicystką bez angażu o tym, że idzie długa zima dla naszego zawodu. A w każdym razie dla takiej jego formy, jaką nauczyłyśmy się uprawiać będąc dumnym, pierwszym pokoleniem, które całe swoje zawodowe życie przepracowało ciesząc się względną wolnością słowa. Podczas tej rozmowy zadałam sobie pytanie: „Ciekawe jak długo jeszcze będę mogła publikować w Onet?”. Odpowiedź przyszła błyskawicznie. Witaj kolejna zmiano! Co przynosisz?” – dodała celebrytka.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!