Europa Wiadomości

Chorwaci mówią stanowcze NIE dyktatowi LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal pch24.pl sąd administracyjny w Zagrzebiu zdecydował o konieczności ponownego rozpatrzenia wniosku pary homoseksualistów, którzy starali się o uzyskanie statusu rodziny zastępczej. W związku z kolejną próbą przeforsowania agendy LGBT w chorwackim prawie, swoje oświadczenie w tej sprawie wydało Stowarzyszenie Vigilare, broniące tradycyjnej rodziny i życia dziecka od poczęcia.

Oświadczenie w sprawie uznania pary LGBT za rodziców zastępczych:

Pompatyczną wiadomość dotyczącą – jeszcze nie ogłoszonego – wyroku Sądu Administracyjnego w Zagrzebiu należy uznać za prowokację przed jednym z największych katolickich świąt, które mówią o narodzinach dzieciątka – Jezusa Chrystusa, w naturalnym otoczeniu matki i ojca.

Stowarzyszenie Vigilare wzywa Ministerstwo Demografii, Rodziny i Polityki Społecznej, gdzie sprawa została zgłoszona w celu dalszego procedowania, by kontynuowało dotrzymywanie zarówno krajowych jak i międzynarodowych regulacji prawnych i odmówiło parze LGBT adopcji lub wzięcia pod opiekę dzieci jako rodzice zastępczy. Taka decyzja będzie rzeczywiście dowodem na troskę o dobro dzieci.

Wiele opracowań naukowych pokazuje, że dzieci wychowywane w środowisku homoseksualnym są bardziej podatne na problemy emocjonalne, depresję, myśli samobójcze, samookaleczanie, złe zachowanie, gorsze wyniki w nauce etc. Wśród par homoseksualnych wystarczająco często występują przypadki wykorzystywania seksualnego, gdzie problemy emocjonalne i seksualne frustracje odbijają się na niewinnych dzieciach. Dlatego też, niezwykle szkodliwe dla dziecka jest przekazanie go w drapieżne ręce homoseksualistów. Zamiast tego powinno otrzymać możliwość rozwoju we właściwym otoczeniu ojca, matki, dziadków lub nawet samotnego rodzica.

Co wy na to?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!