Polska Wiadomości

Cezary Pazura naraża się społeczności LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czy Cezary Pazura po raz kolejny wywoła burzę swymi niepoprawnymi politycznie słowami? Aktor, który słynie z dość konserwatywnych poglądów, zabrał głos na temat społeczności LGBT.

Cezary Pazura już raz został okrzyknięty „homofobem”, kiedy pozwolił sobie na krytyczną wypowiedź na temat Conchity Wurst. Czy tym razem będzie podobnie?

Tym razem, w książce „Byłbym zapomniał”, Pazura odniósł się do zachowania środowiska LGBT. – Akceptuję, a nie tylko toleruję… Akceptuję do czasu, kiedy widzę kolejną maszkarę-paradę – stwierdził aktor.

Jak dodał, nie rozumie dlaczego owe środowiska manifestują swe postulaty głównie w czasie marszów równości, w których wiele osób występuje w karykaturalnych strojach.

– Nie pojmuję tej fanfaronady (…) umacniającej jedynie wizerunek, że gej to co najmniej dziwak, pozorant, karykatura – napisał Pazura.

Aktor uważa, że owa walka o realizację postulatów środowiska LGBT nie powinna się odbywać na ulicach.

– Od załatwiania spraw są urzędy, stowarzyszenia, drogi służbowe, który musi przejść każdy obywatel. Wiem, że homoseksualiści mają problemy, ale kto im pomoże, jeśli poprzebierani w stringi i kapelusze-penisy będą wrzeszczeć na ulicach? Nikt! Ta metoda nie sprawi, że pokocha ich więcej ludzi – podsumował.

Oj Panie Cezary…

Źródło: nczas.com

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!