Polska Wiadomości

Cezary Pazura ma zamiar pozywać za krytykę jego udziału w akcji “Szczepimy się”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal medianarodowe.com żona i menadżerka Cezarego Pazury – Edyta zdecydowała się odpowiedzieć na krytykę, jaka ostatnio płynie pod adresem aktora. Poszło o jego udział w kampanii zachęcającej do szczepień. Edyta Pazura postanowiła uderzyć w antyszczepionkowców.

– W związku z tym, że 21 milionów Polaków przyjęło szczepionki i nie wyrosły im dodatkowe ręce oraz nie umierają w cierpieniach na ulicach w celu depopulacji ludzkości, antyszczepionkowcy postanowili być bardziej aktywni w sieci. Dzisiejszy dzień spędziłam jeszcze na telefonach z prawnikami w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji i gróźb karalnych w stosunku do mojego Męża. Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów – napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Cezary Pazura jest ambasadorem akcji „Szczepimy się”. Wobec aktora pojawiły się zarzuty, że za jego udziałem w kampanii rządu stoją pieniądze, jakie miał otrzymać. To w końcu wyprowadziło z równowagi jego żonę.

– Gdybym miała napisać rozprawę szkolną na temat: „czy internet jest zbawieniem, a może zgubą dla ludzkości? ” jednym zdaniem napisałabym, że dla niektórych powinien być na pewno zakazany – skwitowała swój wpis Edyta Pazura.

Co wy na to?

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!