Wiadomości

Cejrowski ostro do polityków PiS: Przestraszyliście się, chłopcy? To trzeba było nie brać głosów wyborczych i nie obiecywać!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Skoro ustawę o głupich suwakach i korytarzach życia zrobiliście w dwa tygodnie, to mogliście aborcję zlikwidować w dwa tygodnie. Chała, żeście tego nie zrobili i zbrodnia. I krew na waszych rękach, chłopcy. Oni zawsze mówią: „wie pan, to trzeba procedować. trzy czytania, coś tam, ileś głosów nie ma i coś tam tego…”. Dało się w dwa tygodnie zrobić? No to tamto by się też dało – mówi w rozmowie w Telewizji wRealu24 Wojciech Cejrowski.

Gdy dziennikarz wtrąca, że politycy PiS przestraszyli się Czarnego Marszu, Cejrowski odpowiada: „W ogóle mnie nie obchodzi czego się przestraszyli! Ja jak się boję, ale mnie ktoś wynajął, że mam stać na warcie, to stoję na warcie. Przestraszyliście się, chłopcy? To trzeba było nie brać głosów wyborczych i nie obiecywać!”.

– Mężczyzna przestraszony jest odważny dlatego, że pomimo strachu, trwa na posterunku. Na tym odwaga polega. Co to ma być jakieś usprawiedliwienie, że się przestraszyli? A ile razy ja się przestraszyłem? Samochodem jadę i się przestraszyłem. Puszczam kierownicę i wychodzę?! No nie, jadę dalej mimo, że się przestraszyłem – stwierdził znany podróżnik.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!