Wiadomości

Były senator PO: Tusk traktuje wyborców jak pozbawionych pamięci idiotów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Robert Smoktunowicz, który przed laty był senatorem PO, mocno skrytykował Donalda Tuska. Uważa, że przedstawiany przez lidera PO program jest przeciwieństwem tego, w co sam Tusk kiedyś wierzył i realizował.

Robert Smoktunowicz dawniej był politykiem PO, ale jego drogi z tą partią już jakiś czas temu się rozeszły. „Wśród polityków, traktujących wyborców jak pozbawionych pamięci idiotów, bryluje Donald Tusk” – napisał Smoktunowicz na Twitterze. „Cały obecnie prezentowany przez niego na wyborczych objazdówkach program, wydaje się być przeciwieństwem tego, w co sam zawsze wierzył i co dotychczas w praktyce jako premier realizował” – ocenił były senator PO.

„Zorganizować się na ulicy, wyp********, je***, pogonić, obalić, odsunąć od władzy, siłą wyprowadzić, rozliczyć, wyzerować, spiłować, zdelegalizować, postawić przed sądem, ukarać, skazać, będą siedzieć… Opozycyjne pragnienia o powrocie demokracji bywają naprawdę inspirujące” – pisał Smoktunowicz kilka dni temu.

Wcześniej adwokat odniósł się m.in. do wydarzeń z Kórnika, gdzie grupa przeciwników Prawa i Sprawiedliwości demonstrowała przez budynkiem, gdzie odbywało się spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Z kolei w Gnieźnie jeden z mężczyzn obrzucił jajkami kolumnę samochodów, w której podróżował prezes PiS. „Patrząc na sobotnie wydarzenia Tusk chyba faktycznie nie żartował i zaczął organizować się na ulicy aby przejąć władzę. Dopóki jednak całe to histeryczne towarzystwo, ich kodziarskie bydło i tłiterowi gangsterzy ograniczają się do chucpy i lżenia o wynik wyborów jestem spokojny…” – stwierdził Smoktunowicz.

Źródło: wprost.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!