Wiadomości

Były poseł Janusz Sanocki, zarażony koronawirusem, jest w stanie śpiączki farmakologicznej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zakażony koronawirusem były poseł Janusz Sanocki przebywa w szpitalu. Jego stan się pogorszył. „Jest w śpiączce pod respiratorem” – poinformował Marek Jakubiak, były poseł Kukiz’15.

„Dopadł mnie covid i z ciężkim zapaleniem płuc leżę w szpitalu w Opolu. Zostałem przyjęty w czwartek, trzy dni czekałem na wynik testów. Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej ‘walki’ z covidem. Trzymajcie kciuki, żeby mnie nie pożarło” – informował 19 listopada w mediach społecznościowych 66-letni Janusz Sanocki, były poseł, który dostał się w poprzedniej kadencji do Sejmu z list Kukiz’15.

Od tamtego czasu jego stan się znacznie pogorszył, o czym informują byli sejmowi koledzy Sanockiego.

„Nasz kolega Poseł Janusz Sanocki walczy z covidem, jest w śpiączce pod respiratorem. Janusz, bądź silny!” – napisał na Twitterze Marek Jakubiak.

„Proszę o modlitwę za posła VIII Kadencji Sejmu RP Janusza Sanockiego. Janusz przez 40 lat walczył o innych. Teraz potrzebuje nas. W dniu wczorajszym stan Janusza Sanockiego znacznie się pogorszył. Wczoraj został przewieziony ze szpitala w Opolu do Kędzierzyna Koźla. Jest w śpiączce farmakologicznej pod respiratorem. Janusz bądź silny i przetrwaj” – poinformował z kolei na Facebooku Jerzy Jachnik, były poseł Kukiz’15.

/interia.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!