Wiadomości

Była zastępczyni Bodnara, teraz działaczka Wiosny Biedronia chce indoktrynacji LGBT już w przedszkolach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Tu kłania się brak edukacji antydyskryminacyjnej w szkołach, od przedszkola – mówiła w programie „Onet Rano” Sylwia Spurek, polityk partii Wiosna. Była zastępczyni rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara komentowała w ten sposób sytuację osób homoseksualnych.

Spurek uważa, że w polskich przedszkolach i szkołach brakuje „edukacji antydyskryminacyjnej”, w związku z czym „ludzie tkwią w stereotypach” wobec homoseksualistów.

Wypowiedź Spurek koresponduje z treściami zawartymi w podpisanej pod koniec lutego przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Karty LGBT+. Dokument ten zakłada m.in., że dzieci od 4 do 6 lat dowiedzą się o „masturbacji we wczesnym dzieciństwie”, a 6-9-latkom miałaby zostać przekazana wiedza o antykoncepcji, seksie w przestrzeni wirtualnej, autostymulacji, stosowaniu „języka seksualnego”.

Przed dołączeniem do partii Wiosna Spurek była zastępcą rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara. Funkcję pełniła od 2015 r. Prywatnie Spurek jest partnerką Marcina Anaszewicza, wiceprezesa Wiosny i najbliższego współpracownika Roberta Biedronia.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!