Polska Wiadomości

Bus szmuglujący nachodźców spowodował groźny wypadek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Podlaskie służby namierzyły busa przewożącego nachodźców. Pojazd zaczął uciekać, jednak nie wyrobił się na zakręcie i uderzył w stojący przy drodze dom. Groźne zdarzenie miało miejsce w Przywózkach pod Sokołowem Podlaskim. O sprawie poinformował lokalny portal zyciesokolowa.pl.

Bus szmuglujący nachodźców spowodował groźny wypadek. Z relacji świadków do których dotarł portal wynika, że służby podjęły pościg za busem we wtorek, 18 czerwca około godziny 18.00. Uciekający samochodem marki Honda nie wyrobili się na zakręcie, przejechali przez trawnik i wbili się w ścianę domu. Szczęśliwie żaden z mieszkańców nie ucierpiał. Ranni zostali jedynie nachodźcy.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W samochodzie znajdowały się cztery osoby – “kurier” szmuglujący nachodźców, którym okazał się obywatelem Turkmenistanu oraz trzej Egipcjanie. Co ciekawe, po wypadku kierowca próbował uciekać z miejsca zdarzenia na piechotę, ale po krótkim pościgu został złapany.

Była to akcja Straży Granicznej, a my jako policja działaliśmy już przy samym zdarzeniu drogowym – powiedziała st. sierż. Aleksandra Borowska, rzecznik prasowy sokołowskiej policji.

Na razie Straż Graniczna milczy na temat groźnego incydentu.

NASZ KOMENTARZ: Kluczowe w tej sprawie wydaje się ujawnienie kim jest kierowca busa, na czyje działał zlecenie oraz czyj był bus, służący do przemytu ludzi. Możliwe bowiem, że za wszystkim stoi któraś z pseudohumanitarnych, przestępczych organizacji proweniencji skrajnie lewicowej.

Polecamy również: Zieloni komuniści chcą doprowadzić do głodu w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!