Wiadomości

Brytyjski raper chwalił się w internetowej grupie seksem z dziećmi, właśnie usłyszał wyrok

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Brytyjski raper i gwiazda YouTuba został skazany na 15 lat więzienia za pedofilię. Kieran Cunliffe wykorzystywał seksualnie dziewczynki, które miały mniej niż 13 lat i chwalił się tym w Intrenecie – donosi portal nczas.com.

Śledztwo przeciwko 25-letniemu muzykowi wszczęto po tym, jak zaczął się chwalić się swymi wyczynami na jednym z czatów internetowych. Prowadzony był on przez grupę, która chce legalizacji pedofilii, bo uważa, że „wszyscy ludzie mają prawo do czerpania przyjemności seksualnej bez względu na wiek, czy płeć”.

Grupę obserwowali policjanci z Homeland Security i ten sposób trafili na rapera. Ten wysyłał filmy pokazujące znęcanie się nad ludźmi. Potem zaczął przechwalać się wykorzystywaniem seksualnym dziewczynek, które miały mniej niż 13 lat.

– Czy lubicie małe dzieci – pytał Cunliffe.

Raper przyznał się do trzech aktów wykorzystania seksualnego dziewczynek poniżej 13 roku życia i jednej poważne napaści na dziewczynkę. Dewiant robił jednej z ofiar nieprzyzwoite zdjęcia, a potem rozpowszechniał je w Internecie.

Członkowie pedofilskiej grupy komentowali zdjęcia, a sam skazany później zboczeniec obiecywał, że spróbuje wysłać nagrania ze swych „wyczynów” z dziećmi.

Utwory Kierana Cunliffe’a były grane m.in. przez Radio BBC One i wykorzystywane w serialu telewizyjnym Coronation Street.

/nczas.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!