Wiadomości

Brutalnie pobił barmankę, bo nie mógł zapłacić kartą. Ukrainiec został zatrzymany

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

41-letni obywatel Ukrainy brutalnie pobił barmankę leszczyńskiego pubu, a następnie ukradł pieniądze z kasy. Grozi mu teraz kara do 12 lat więzienia. Pobita kobieta została zabrana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala.

Do zdarzenia doszło nocy z 10 na 11 października. Do leszczyńskiego pubu mieszczącego się w centrum miasta przyszedł klient, który przez kilka godzin pił alkohol oraz korzystał z maszyn do gry. Około północy mężczyzna chciał uregulować rachunek, proponując płatność kartą, choć doskonale wiedział, że w tym miejscu nie ma takiej możliwości.

Wówczas mężczyzna wpadł w szał, wszedł za ladę i brutalnie pobił ekspedientkę. Uderzał ja pięścią w twarz oraz głowę. Następnie przeciągnął kobietę na zaplecze, gdzie ją skopał. Po pobiciu ukradł z kasy 5 tysięcy złotych i wyszedł z pubu. Pobita kobieta leży szpitalu.

Policja szybko zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 41-letni obywatel Ukrainy. Podczas przeszukania wynajmowanego przez niego pokoju policjanci znaleźli gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych, którą zabezpieczono do sprawy.

/wp.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!